Saç Bakımı

Tea Tree Special Shampoo

Canlandırıcı Terapi Şampuanı
Ferahlatır ve rahatlatır

Ürün Özelliği
Cay ağacı yağı, nane ve lavanta ile formüle edilmiştir. Rahatlatıcı, tazeleyici ve enerji vericidir.

Temel Faydaları
Besler ve Kuvvetlendirir -  Saç derisini uyarır, deri altındaki kılcal damarlarda kan dolaşımını hızlandırarak saçları dipten besler ve kuvvetlendirir.

Serinletir ve Canlandırır – Çay ağacı yağı, nane ve lavantanın doğal sihri, tazeleyici serinlik ve dayanılmaz bir koku deneyimi vermektedir.

Yumuşatır ve Parlaklık Sağlar – Saçı dipten uca doğru derinlemesine temizler, tazeler, canlandırır, yumuşaklık ve parlaklık kazandırır.

Uygulama Şekli: Nemli saç ve saç derisine masaj yardımıyla uygulayın ve durulayın. Düzenli olarak Tea Tree Special Conditioner  ile birlikte kullanıldığında kepeğe ve saç dökülmesine karşı etkilidir. Günlük kullanım için uygundur.
Durulanır

Tea Tree Special Conditioner

Canlandırıcı Terapi Bakımı
Ferahlatır ve rahatlatır

Ürün Özelliği
Saç karışmasını anında çözer. Çay ağacı yağı, nane ve lavanta ile formüle edilmiştir. Serinletici, tazeleyici ve enerji vericidir.

Temel Faydaları
Saç Karışmasını Önler – Hızlı çalışan zengin içerikler saç yüzeyini yumuşatır ve saç karışmasını çözer.
 
Besler ve Kuvvetlendirir – Saç derisini uyarır, deri altındaki kılcal damarlarda kan dolaşımını hızlandırarak saçları dipten besler ve kuvvetlendirir.
 
Serinletir ve Canlandırır – Çay ağacı yağı, nane ve lavantanın doğal sihri, tazeleyici serinlik ve dayanılmaz bir koku deneyimi vermektedir.

Uygulama Şekli: Şampuan sonrasında diplerden uçlara doğru uygulayın, 5 dakika bekleyin ve durulayın. Düzenli olarak Tea Tree Special Shampoo ile birlikte kullanıldığında kepeğe ve saç dökülmesine karşı etkilidir. Günlük kullanım için uygundur.

Durulanır.

Tea Tree Hair Lotion (Special)

Saç Dökülmesine Karşı Kür 
Saç derisini derinlemesine temizler

Ürün Özelliği
Canlılık ve Güç – Özel vitamin karışımları, mineral tuzlar ve aktif bitkisel bileşenler içerir. Çay ağacı yağı, lavanta, ısırgan otu ve kekik sayesinde saç derisi ve saçları arındırır, ferahlık hissi verir ve saç derisini içten güçlendirir.

Yeniden Yapılandırır – Karışımındaki arındırıcı tonikle saç ve saç derisine yoğun nem ve mineral kazandırarak, saçın sağlıklı büyümesi için ideal koşulları hazırlar.

Hacim ve Nem Sağlar – Keravis Proteini nemlendirir, saç yapısını iyileştirir ve hacim kazandırır.

Uygulama Şekli: Tüm saç tipleri için uygun olup kepekler için ideal çözümdür. Ampülün içeriğini, aplikatör yardımıyla saç havlusu ile kurutulmuş saça uygulayın, saç derisine masajla yedirin ve kısa bir süre etki etmesini bekleyin.

Durulanmaz